Диплом "Одесса Космическая"

Повний зміст умов

Диплом "Одесса Космическая" - вшанування пам'яті про видатних одеситів: вчених, пілотів, техніків, які внесли значний вклад у програму освоєння космічного простору. Засновано Одеським осередком Ліги Радіоаматорів України.
Видається радіоаматорам (спостерігачам) усьогого світу за двохсторонні радіозв'язки (спостереження за) с АРС м.Одеса та Одеської області.

Радіозв'язки зараховуються починаючи з 1 квітня 1961 року у період з 01 по 30 квітня кожного року на будь яких діапазонах будь якимм видами випромінювання. Зараховуються QSL-картки від SWL Одеської області.

Для отримання диплома необхідно набрати кількість пунктів, яка дорівнює терміну з момента запуску першого космонавта, у 2008 році - 47 пунктів.
Кожне QSO(SWL) надає 1 пункт.
Повторні зв'язки дозволені на різних діапазонах. Умови для спостерігачів - аналогічні.

Викличні сигнали радіостанцій Одеської області мають наступну структуру:
UR…UZ, EM…EO -- цифра -- F -- (0, 1, 2) літери суфіксу.
Позасистемні викличні:
U5FN, U5FP, UX5CQ, UX5HY, UX7CQ, UT5RD, UT5RH, UT5RO, UT5RP, UT5RW.

Заявку на диплом у вигляді виписки з апаратного журналу, завіреної двома підписами ліцензованих радіоаматорів або в міській радіоаматорській організації та сплату вартості диплому (тільки переказом поштою) надсилати за адресою дипломного менеджера:

 Реутов Євген Володимирович,
 A/c 2, 65062, Одеса-62,
 Україна

    e-mail: Написати менеджеру  ux0fy@ukr.net


Вартість диплому:
 для радіоаматорів України – 7 гривень
 для радіоаматорів країн СНГ – еквівалент 2$
 для решти країн світу – 5$ (10 IRC)

Ветеранам війни, інвалідам 1 групи та учням шкіл (відповідна відмітка повинна бути вказана у заявці), диплом видається безкоштовно.

Додому                       © Black Sea Radio Co. UR5FFC, 2006